سام یدک

با ما در ارتباط باشید

شماره تماس: 09353900974

لوازم یدکی هیوندای Hyundai

لوازم یدکی سانتافه

لوازم یدکی توسان

لوازم یدکی جنسیس

لوازم یدکی ولستر

لوازم یدکی النترا

لوازم یدکی آزرا

لوازم یدکی وراکروز

لوازم یدکی i10

لوازم یدکی i20

لوازم یدکی i30

هیوندای، پیشروی در طراحی و اقتصادی‌ترین راه به جلو است.

هیوندای یکی از بزرگترین شرکت‌های خودروسازی جهان است و مستقر در کره جنوبی است. در زیر تاریخچه مختصری از هیوندای را برایتان توضیح می‌دهم:
– در سال ۱۹۴۷، چونگ جو یانگ به همراه ۶ فرد دیگر، شرکت خودروسازی هیوندای را تأسیس کرد. در آغاز، هیوندای به عنوان یک شرکت ساخت اتوبوس و ساخت قطعات خودرو آغاز به کار کرد.
– در دهه ۱۹۶۰، هیوندای با همکاری با شرکت فورد آمریکا، اولین خودروی خود را تحت نام “کورنت” (Cortina) تولید کرد. این محصول به طور گسترده در بازار کره جنوبی مورد استقبال قرار گرفت.
– در دهه ۱۹۷۰، هیوندای به طور فزاینده در بازار خودروسازی جهانی حضور یافت. آنها مدل‌های متنوعی را از جمله مدل پونی (Pony) و کوپه اکسل (Excel) را عرضه کردند.
– در دهه ۱۹۸۰، هیوندای با ورود به بازار آمریکا و اروپا، شهرت جهانی خود را گسترش داد. مدل‌هایی مانند اکسل و سوناتا در این بازارها محبوبیت زیادی پیدا کردند.
– در دهه ۲۰۰۰، هیوندای به طراحی و تولید خودروهای با کیفیت و پیشرفته تمرکز کرد. آنها مدل‌هایی مانند النترا، توسان و آزرا را معرفی کردند که در بازار جهانی مورد توجه قرار گرفتند.
– در سال ۲۰۰۸، هیوندای برند جدیدی به نام “هیوندای جنسیس” (Hyundai Genesis) را معرفی کرد. این برند به خودروهای لوکس و عملکرد بالا اختصاص داشت و موفقیت بسیاری را به هیوندای آورد.
– در سال ۲۰۱۱، هیوندای وارد بازار خودروهای الکتریکی شد و خودروی الکتریکی نئوز (IONIQ) را معرفی کرد.
از آن زمان تاکنون، هیوندای به عنوان یکی از عوامل مهم در صنعت خودروسازی جهانی شناخته می‌شود و محصولات متنوعی را با تمرکز بر طراحی مدرن به ثمر رسانده است.
پیمایش به بالا